برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
درباره سیب لند

درباره بزرگترین جامعه اپل ایران

سیب لند در سال ۱۳۹۴ با ۴۰۰ هزار تومان سرمایه و توسط جمعی ۳ نفره کار خود را آغاز کرد. امروز سیب لند بزرگ‌ترین جامعه اپل ایران است؛ تجربه چندین ساله‌ ما در زمینه‌‌ راهکارهای جامع تبلیغاتی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری، مسیر پیشرفتمان را هموار کرده است و اما امروز، در سال ۹۵، ما شاهد گسترش تیم خود هستیم و در سال گذشته، به صورت موفقیت‌آمیزی توانستیم جامعه‌ای شامل ۶۰۰۰۰ کاربر را مدیریت کنیم.

در ماه‌های اخیر سیب لند توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت نزدیک‌تر می‌شویم؛ پس بر آن آمدیم تا فروشگاه اینترنتی سیب لند که بی شک یکی از بهترین و بروزترین فروشگاه های اینترنتی ایران در زمینه فروش محصولات اپل می باشد را راه اندازی کنیم تا امکان انتخاب و خرید و فروش آنلاین را با بهترین قیمت برای شما فراهم آوریم.

سیب لند به شما کمک می کند تا کالای مورد نظر خود را در یک بازه قیمتی به شکل صحیح انتخاب نموده و یک خرید آنلاین مطمئن را تجربه نمائید. این مجموعه با قرار دادن امکان مشاوره خرید در کمک به خریداران و مشتریان خود جهت یک انتخاب و خرید مناسب با بهترین قیمت در ایران پیشگام بوده است.

جهت سهولت در خرید کالا در این سیستم فروشگاه اینترنتی انواع قیمت به همراه انواع گارانتی و همچنین انواع رنگ بندی کالاها نمایش داده شده است و خریدار می تواند با مطالعه دقیق اطلاعات، نظرات و مشخصات کالاها اقدام به انتخاب و خرید نماید.

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ شدیدی به اپل بین همه‌ ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، سیب لند را بر پایه اصول رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن به ارزش‌های ساز‌مانی خود پایبندیم.

مرتضی ربیعی – مدیر عامل و صاحب امتیاز

ما باور داریم

تیم سیب لند در یک نگاه

0
فنجان قهوه
0
مقاله ترجمه شده
0
پرسش و پاسخ
0
ساعت جلسه
تیم جوان سیب لند

تیم متشکل از جوانان متخصص و متعهد

امیر حسین فرساد

امیر حسین فرساد

برنامه نویس و توسعه دهنده iOS
مرتضی ربیعی

مرتضی ربیعی

موسس و مدیر اجرایی
محمد تقی علوی

محمد تقی علوی

مدیر تحقیق و توسعه
سپهر گنجی

سپهر گنجی

عضو ارشد تحریریه