برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Alleged Iphone 7 Press Image Leaks Out

تصویر رسانه ای آیفون ۷ فاش شد

کمتر از ۱۰ ساعت دیگر اپل مراسم مربوط به رونمایی از آیفون های جدید را برگزار می‌کند، اما این موضوع باعث نشده تا انتشار شایعات و افشای تصاویر در مورد آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ادامه نداشته باشد. ساعاتی پیش تصویر رسانه ای آیفون ۷ فاش شد.

تا به امروز تصاویر و رندرهای متعددی از نمونه های ساختگی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس منتشر شده، اما به نظر می رسد با اولین تصویر واقعی از آیفون ۷ روبرو هستیم که حساب کاربری در توییتر با عنوان Malignant تصویری را از یک ویدیو به اشتراک گذاشته که به نظر می رسد برای مراسم رونمایی از آیفون ۷ در چین تدارک دیده شده است. شاید محو بودن لوگوی اپل در پشت گوشی را بتوان به عنوان دلیلی برای اینکه این تصویر از ویدیو برداشته شده، باور کرد.

در این تصویر می توان به روشنی دید که تقریبا تمام شایعات در خصوص آیفون های اپل که تاکنون مطرح بوده صحت دارد. در این گوشی هوشمند می توان خطوط تغییر یافته آنتن را در کنار حذف جک هدفون ۳.۵ میلی متری از لبه پایینی گوشی و همچنین لنز دوربین برآمده با قطر بیشتر را به وضوح مشاهده کرد.

نویسنده: حسین خلیلی صفا
منبع: زمیت

3 پرسش و پاسخ

  1. من الان ای اوس ده بتای هفت را نصب کردم اما تلگرامم درست کار نمیکنه دلیلش چیه؟با اومدن نسخه اصلی و نهایی مشکل حل خاهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *