برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Iphone 7 And 7 Plus Prices Leak

مشکلات آنتن‌دهی آیفون‌های جدید ادامه دارد

در ماه گذشته خبرهایی از مشکل آنتن دهی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در بعضی از نقاط جهان به گوش می‌رسید که بنظر می‌رسد چینی‌ها از سایر کشورها بیشتر با این مشکل درگیر هستند.

برخی از این اپراتور ها اعلام کردند که سیستم آنتن‌دهی این تلفن‌ها به طور کامل قطع نیست و فقط سرویس اینترنت LTE دچار مشکل شده است. بعضی نیز فکر می‌کردند که iOS 10 روی این دیوایس‌ها مقصر است و اپل می‌بایست فورا برای رفع این مسئله اقدام کند اما هنوز مشخص نیست که علت اصلی این اتفاق از کجاست و چه زمانی رفع خواهد شد.

در روز جمعه هفته گذشته ۱۶۰۰ نفر از کاربران چینی محصولات جدید اپل در اپلیکیشن QQ گروه‌های اعتراضی بزرگی علیه اپل و پیرامون مشکل عدم آنتن‌دهی و سرویس رسانی اپراتورهای داخلی راه انداختند تا این مشکل را به گوش بخش پشتیبانی این شرکت برسانند.

با این حال اپل هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است و هر روز تعداد کسانی که در این کمپین‌ها عضو می‌شوند بیشتر و بیشتر می‌شود.

برخی کاربران شبکه اجتماعی Weibo روش‌هایی برای حل این مشکل ارائه کرده‌اند که یکی از آن ها غیرفعال سازی LTE و استفاده از نسل سوم اینترنت است که بنظر می‌رسد چندان خوشایند این کاربران نخواهد بود.

می‌توان گفت که کشور چین از بزرگترین بازار فروش برای شرکت اپل است که بیش از ۲۰درصد فروش سالیانه آیفون‌ها در اختیار این کشور است. شرکت اپل بیش از صدها فروشگاه فعال فیزیکی در سرزمین چین دارد که برای از دست ندادن قسمت بزرگی از این مصرف کنندگان، باید هر چه زودتر برای رفع این مشکل اقدام کند.

منبع: bloomberg

سپهر گنجی

چند سالیست که با دنیای بزرگ اپل آشنا شدم و همیشه دوست داشتم در یک وب سایت معتبر با توجه به علایق خود فعالیت کنم كه سیب لند این فرصت را به من داد تا بتوانم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

6 پرسش و پاسخ

    1. طبق سنت همیشگی اپل، در سال ۲۰۱۷ و در ماه سپتامبر که به تقویم ما شهریور می باشد معرفی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *