برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Apple Red World Aids Day

حمایت دوباره اپل از روز جهانی ایدز

اپل حمایت بیشتر خود را از کمپین قرمز و مبارزه علیه HIV/AIDS اعلام کرد. هر سال این کمپانی لوگوی خود را در روز جهانی ایدز به رنگ قرمز در می‌آورد و نسخه های ویژه‌ای از محصولات خود را به رنگ قرمز عرضه می‌کند.

اپل گفت:

امسال فرصت بیشتری برای مشتری های خود که خواهان مشارکت هستند ارائه می‌کند. ۲۰ عدد از محبوب‌ترین بازی‌ها برای فروش در اپ‌استور گذاشته شده که تمام درآمد حاصل به صندوق جهانی مبارزه با Aids/HIV اهدا می‌شود.

محصولات جدید ارائه شده هم شامل قاب هوشمند آیفون ۷، قاب آیفون SE، هدفون‌های بی‌سیم Solo 3 به همراه Pill و اسپیکر هستند.

مدیر عامل اپل تیم کوک اظهار کرد که ما می‌خواهیم از حقوق بشر حمایت کنیم طوری این کار را انجام می‌دهیم که مردم کارهای ما را ببینند و خواهان مشارکت در آن باشند؛ این برای ما بسیار مهم است.

لازم به ذکر است بیش از ۱۰۰ اپل استور لوگوی خود را به رنگ قرمز (آرم بین المللی ایدز) تغییر می‌دهند و این کمپانی ۱ دلار از فروش هر محصول خود که حدودا ۱ میلیون دلار می‌شود را اهدا خواهد کرد.

منبع: ۹to5mac

همیشه دوست داشتم که بتوانم اطلاعات مفید و بروز در اختیار مردم قرار دهم تا همیشه بروز باشند و همگام با تکنولوژی روز دنیا به سوی پیشرفت بروند. واقعا از سیب لند ممنونم که این فرصت ناب را به من داد تا هم به اطلاعات من افزوده شود و هم به شما عزیزان کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *