برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Cowen Bullish On Apples Q4 Results Sees Iphone Asp Growing To 606

اپل iOS 10.2 و watchOS 3.1.1 را عرضه کرد

اپل iOS 10.2 را برای آیفون، آیپد و برخی از آیپادها و watchOS 3.1.1 را برای اپل واچ منتشر کرد.

در بروزرسانی iOS 10.2 کاربران با ایموجی‌ها و تصاویر پس زمینه جدید مواجه می‌شوند. همچنین اپلیکیشن TV هم به این سیستم عامل اضافه شده است. این اپلیکیشن برنامه‌های تلویزیونی مختلف را نشان می‌دهد که البته فعلا در کشور آمریکا فعال خواهد بود.

برنامه‌ی پیام‌رسان یا همان Messages App هم به یکسری افکت‌های جذاب‌تر مجهز شده و از این به بعد کاربران می‌توانند در شرایط حساس پیام کمک ارسال کنند. ارسال پیام کمک یا SOS هم با پنج بار فشار دادن دکمه Power در مدت سه ثانیه امکان پذیر است. البته این امکان فعلا در برخی کشورها فعلا شده و امیدواریم که به‌زودی در اختیار همه قرار بگیرد.

برای نصب iOS 10.2 می‌توانید به منوی Settings و سپس به قسمت Software Update بروید. سپس می‌توانید بروزرسانی جدید را روی دستگاه خودتان نصب کنید.

البته اپل در کنار عرضه‌ iOS 10.2، بروزرسانی WatchOS 3.1.1 را هم برای ساعت‌های هوشمندش منتشر کرد.

در این بروزرسانی برخی از مشکلات در زمان دریافت اعلان‌ها و همچنین مشکل نشان دادن تقویم برطرف شده است. حتی برخی مشکلات برنامه نقشه روی اپل واچ هم از بین می‌رود.

برای دانلود WatchOS 3.1.1 باید به اپلیکیشن اپل واچ رفته و از منوی General و Software Update را انتخاب کنید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که ساعت شما باید بالای ۵۰ درصد شارژ داشته باشد.

منبع: macrumors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *