برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Apple To Release 5inch And 58inch Iphone With Bezelless Design Curved Edges

اپل می‌خواهد آیفون ۵ و ۵٫۸ اینچی با لبه‌های منحنی تولید کند

به گفته تحلیل‌گران بارکلیز، اپل در حال برنامه‌ریزی برای عرضه آیفون ۵ و ۵٫۸ اینچی با گودی مختصر صفحه و لبه‌های منحنی در سال آینده می‌باشد.

به دنبال سفر تحلیل‌گران به آسیا در این هفته و بر اساس منابع نشان دادند که این تغییرات در نمایشگرهای ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچ اعمال شده است.

صفحه نمایش بزرگتر و گودی کم صفحه نمایشگر در آیفون ۸ حتمی نیست اما معتقدند که حرکت به سوی صفحه نمایش خمیده و لبه‌های منحنی در دستور کار این کمپانی است.

احتمال می‌رود آیفون ۸ از ۴٫۷ به ۵ اینچ و مدل پلاس از ۵٫۵ به ۵٫۸ تغییر خواهد کرد.

همچنین تحلیل‌گران ادعا می‌کنند که در مدل ۵٫۸ از صفحه نمایشگر OLED استفاده خواهد شد. این نمایشگر در سامسونگ، ال جی و شارپ استفاده می‌شود. به عقیده بارکلیز اپل دکمه Home را همچنان نگه خواهد داشت و صفحه نمایش هم به طور افقی و هم عمودی بزرگتر می‌شود.

همچنین اپل سه مدل آیفون ۸ با پشت شیشه‌ای به بازار عرضه می کند. گزارش شده است که آیفون در سالگرد ده سالگی خود آپدیت اساسی خواهد داشت.

از لحاظ ظاهری از جلو با یک پوشش شیشه‌ای و قاب فلزی و تمام صفحه از بالا تا پایین به وسیله صفحه نمایش پوشاننده خواهد شد. علاوه بر این، دوربین جلو، Touch ID، اسپیکر، و سنسورهای دیگر ظاهرا روی صفحه نمایشگر تعبیه شده است.

بر اساس یک گزارش دیگر، ممکن است که دستگاه تلفن تنها یک شیشه شفاف باشد که از نسل جدید تکنولوژی OLED استفاده شده است.

منبع: iclarified

همیشه دوست داشتم که بتوانم اطلاعات مفید و بروز در اختیار مردم قرار دهم تا همیشه بروز باشند و همگام با تکنولوژی روز دنیا به سوی پیشرفت بروند. واقعا از سیب لند ممنونم که این فرصت ناب را به من داد تا هم به اطلاعات من افزوده شود و هم به شما عزیزان کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *