برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
۱

رمز گشایی رویداد ۶ آبان اپل

تنها دو روز به کنفرانس اپل باقی مانده است و طبق اخبار به احتمال زیاد، اپل از نسل جدید مک بوک ها پرده بر می دارد. اپل تا آنجا که توانسته سعی کرده است که اطلاعاتی به بیرون درز نکند و تقریبا می توان گفت که موفق هم شده است. با سیب لند همراه باشید.

در ۲۸ مهرماه (۱۹ اکتبر) اپل دعوت نامه های رویداد ۶ آبان (۲۷ اکتبر) را ارسال کرد و برای بیش تر ما این کنفرانس از کنفرانس معرفی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس جذاب تر است زیرا از سال گذشته امیدوار بودیم که اپل یک بروزرسانی اساسی برای مک بوک ها عرضه کند و یا به معرفی نسل جدیدی از آن بپردازد.

دعوت نامه اپل جالب است، یک پس زمینه تیره که در ماه گذشته برای کنفرانس شهریور ماه دیده بودیم اما با این تفاوت که در این بنر یک سیب بزرگ و رنگ های پخش شده در آن وجود دارد.

این امکان وجود دارد که پس زمینه تاریک نماد معرفی یک رنگ جدید برای مک و یا آیپد باشد، در صورتی که اپل بخواهد آیپد جدیدی را نیز معرفی کند.

شعار هیجان انگیز سلام دوباره (hello again)، اشاره ای به آغاز به کار مک جدید دارد.

اگر به سال ۱۹۸۴ برگردیم یعنی زمانی که استیو جابز اولین مک را به جهان معرفی کرد، اولین چیزی که بر روی صفحه نمایش آن می توانست دید کلمه سلام (Hello) بود. حال اپل پس از ۳۰ سال این شعار را روی بنر این کنفرانس نوشته است که ممکن است به معنی معرفی یک چیز استثنایی باشد.

ما در حال حاضر منتظر معرفی مک بوک پرو (MacBook Pro) جدید هستیم. شاید اپل در این کنفرانس آپدیت هایی برای مک پرو (Mac Pro)، مک بوک ایر (MacBook Air) و یا آی مک (iMac) نیز در نظر گرفته باشد. حتی ممکن است از سری جدید مک بوک و یا مک مینی و یا آیپد نیز رونمایی کند.

با همه این توضیحات باید دید که در پنج شنبه ساعت ۲۱:۳۰ اپل چه تدارکی برای این کنفرانس دیده است. تمامی اخبار مربوط به این کنفرانس را می توانید به صورت زنده و در کمترین زمان ممکن از سایت سیب لند دریافت نمایید.

منبع: macworld

سپهر گنجی

چند سالیست که با دنیای بزرگ اپل آشنا شدم و همیشه دوست داشتم در یک وب سایت معتبر با توجه به علایق خود فعالیت کنم كه سیب لند این فرصت را به من داد تا بتوانم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *