برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
Cowen Bullish On Apples Q4 Results Sees Iphone Asp Growing To 606

گزارش Cowen از عملکرد مالی اپل

تحلیلگران در حال انتظار برای دیدن گزارش درآمد کمپانی اپل می باشند. آخرین پیش بینی ها حاکی از افزایش درآمد و سود هر سهم به میزان قابل توجهی نسبت به برآوردهای قبلی است.

بر اساس گزارش Cowen در سه ماهه چهارم سال، میانگین فروش آیفون ۷ در کمتر از سه هفته از عرضه آن، صعود ۶۰۶ دلاری داشته است. بر این اساس آقای Timothy Arcuri تحلیلگر مسائل مالی از رشد ۱/۶۹ دلاری هر سهم نسبت به ۱/۴۲ دلاری هر سهم در سه ماهه سوم سال، خبر داده است. او می گوید درآمد ۴۷/۸ بیلیون دلاری اپل کمی بالاتر از برآورد WSJ شده است.

این در درحالی است که اپل جزئیات هر بخش از فروش یا تک تک محصولات را جدا نمی کند و آخرین برآوردها با فرض فروش ۴۶ میلیون آیفون بوده است که ۲۱ میلیون آن سهم خانواده آیفون ۷ می باشد. فروش اپل واچ به تعداد ۳/۵ میلیون و آیپد ۹/۵ میلیون تخمین زده شده است. از دید آفای Timothy Arcuri امسال افزایش تعداد آیفون ۷ پلاس را با صفحه نمایش بزرگتر نسبت به آیفون ۷ خواهیم داشت و همچنین ۳۵ تا ۴۰ درصد از این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر فروخته می شود.

از دید گروه خدمات مالی Cowen با توجه به قوی ظاهر شدن اپل در سه ماهه سوم سال و پذیرش خانواده آیفون ۷ توسط مردم، هر سهم اپل در سه ماهه آینده از ۳/۱۷ دلار به ۳/۲۲ دلار و همچنین درآمد کلی به ۷۵ بیلیون دلار افزایش می یابد.

اپل گزارش درآمد سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ را در یک حرکت برنامه ریزی نشده در روز سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ اعلام می کند.

منبع: appleinsider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *