برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
The Jet Black Apple Iphone 7 And Iphone 7 Plus Will Now Ship In October Or November

هجوم ۷ میلیون کاربر به سمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

بر اساس خبر منتشر شده از KGI کمپانی اپل ذینفع اصلی فراخوان سامسونگ برای توقف تولید گلکسی نوت ۷ بوده است. بر اساس آمار KGI در حدود ۵ تا ۷ میلیون کاربر به سمت آیفون ۷ آمده اند.

با این فراخوان سامسونگ، مشتریان چاره ای نداشتند اما نوع گوشی های خود را می توانستند عوض کنند. در این میان عده ای از مشتریان امیدوار به سامسونگ، نوع دیگری از تولید این شرکت، گلکسی S7 را انتخاب کردند اما بر اساس تحقیقات KGI اپل و هوآوی بزرگترین صاحب خیر این ماجرا بوده اند.

مرکز تحقیقات KGI می گوید کاربران نوت ۷ ایمان خود را نسبت به نام برند سامسونگ از دست داده اند و تمایل به iOS و ویژگی های دوربین iOS پیدا کرده اند. در این گزارش توضیح می دهد که از هم پاشیدن کاربران نشان از وفاداری کم از جانب یک تولید کننده خاص است و به راحتی در سوق به سمت iOS که دستگاه های آیفون تجربه های خوبی از قبل به جا گذاشته است، تاثیر می گذارد.

بدیهی است تا حد زیادی تفکر به پیش بینی این قضیه که کاربران چه واکنش هایی نشان می دهند، سخت است. حتی برخی از صاحبان نوت ۷ به هیچ عنوان راضی به تعویض دستگاه خود به خاطر قابلیت تشخیص عنبیه چشم نمی شوند.

گفته می شود که اپل به خوبی توانست بازار را به تصرف خود در بیاورد، از حدود ۱۲ میلیون سفارش نوت ۷ سامسونگ، اپل توانست ۵۰ درصد از مشتریان را بدست آورد و مابقی به سمت هوآوی بروند، شایان ذکر است که تلفن هوشمند گوگل نیز با پیکسل های جدید جایگزین بسیار خوبی برای مشتریان سابق سامسونگ می باشد.

سهام کمپانی اپل به طور پیوسته در ماه گذشته افزایش یافته است البته با توجه به فاجعه ای که برای نوت ۷ سامسونگ به وجود آمد این سهام رشد بیشتری پیدا کرده است، با این روند، حرکت صعودی اپل را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ و اوایل سال ۲۰۱۷ ببینید. سازندگان آیفون گزارش نتایج درآمد سرمایه گزاران را در تاریخ ۲۵ اکتبر گزارش می دهند که شامل دور اولیه فروش آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس می باشد.

منبع: ۹to5mac

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *