برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
How To Find Out Iphone 7 Faster Slower Lte

تشخیص نوع مودم LTE در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

در خبرهای قبل گفتیم که مودم Qualcomm عملکرد بهتری نسبت به مودم Intel در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس دارد. حال در این آموزش می خواهیم نحوه تشخیص این نوع مودم ها از روی Model Number برای شما توضیح دهیم.

راه اول: تشخیص با خود دستگاه

ابتدا به به مسیر Settings > General > About بروید و وارد گزینه Legal شوید. پس از انتخاب Regulatory، در بالای صفحه باز شده شما شماره مدل دستگاه خود را می بینید که اگر این شماره A1660 یا A1661 باشد، مودم دستگاه شما Qualcomm می باشد و دارای سرعت بهتری نسبت به Intel است ولی اگر این شماره A1778 یا A1784 باشد، مودم دستگاه شما Intel است که نسبت به مودم Qualcomm از عملکرد ضعیف تری برخوردار است.

راه دوم: با استفاده از اپلیکیشن Lirum Info Lite

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن Lirum Info Lite دسترسی به اطلاعات دستگاه و همچنین اطلاعات مربوط به Model Number داشته باشید. این اپلیکیشن نسخه پولی هم دارد اما برای این آموزش نیاز به خریداری آن نیست و می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید.

پس از باز کردن اپلیکیشن به منو (سمت چپ بالا) مراجعه کرده و از بخش This Device گزینه General را انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده می کنید در این لیست گزینه Model Number را مشاهده می کنید که اگر این شماره A1660 یا A1661 باشد، مودم دستگاه شما Qualcomm می باشد و دارای سرعت بهتری نسبت به Intel است ولی اگر این شماره A1778 یا A1784 باشد، مودم دستگاه شما Intel است که نسبت به مودم Qualcomm از عملکرد ضعیف تری برخوردار است.

منبع: iphonehacks

2 پرسش و پاسخ

  1. با سلام وتشکر از سایت وبرنامه های بسیار مفیدتون بنده سوالی داشتم اگر برنامه ای رو حذف کنیم سپس بخواهیم مجددا نصب کنیم چگونه میشود این کار راانجام داد البته برنامه در اپ استور نیست مانند موبایل بانک تجارت حذف کردم ولی الان نصب نمیشود
    مدل گوشی ۶s
    ios 10.1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *