برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
۷ Tips To Keep The Battery In Ios 10

شکایت کاربران آیفون از خالی شدن سریع باتری در iOS 10.1.1

اگر شما تا این لحظه iOS خود را بروز رسانی کرده باشید، ممکن است پس از آپدیت به iOS 10.1.1 در باتری گوشی شما مشکلاتی بوجود آمده باشد؛ اگر این چنین است شما تنها نیستید.

به نظر می‌رسد که برخی از کاربران آیفون دریافتند که باتری گوشی آن‌ها خود به خود و خیلی سریع خالی می‌شود.

بر اساس گزارش Forbes (انجمن پشتیبانی اپل) که همیشه محل خوبی برای کشف باگ‌ها و اشکالات غیرمنتظره بوده است، کاربران پس از آپدیت به iOS 10.1.1 اظهار کردند که دستگاه‌های آن‌ها با ۳۰٪ شارژ باتری یا بیشتر خاموش می‌شوند.

جالب است که کاربران ناراضی گزارش دادند که زمانی که تلفن خود را ریبوت (راه اندازی مجدد) می‌کنند و دستگاه خود را به شارژ می‌زنند باتری آن‌ها خیلی سریع از ۰٪ به ۳۰٪ می‌رسد. بسیاری از کاربران آیفون در انجمن‌های پشتیبانی اپل پیشنهاد داده‌اند که این یک مشکل سخت افزاری است و باتری این گوشی‌ها مشکل پیدا کرده است پس باید تعویض شوند.

با این حال PhoneArena اشاره کرده است که تعداد زیادی از مردم بلافاصله پس از نصب iOS 10.1.1 این مشکل را پیدا کردند. حتی برخی ادعا کرده‌اند که در دستگاه‌های مختلف آیفون پس از نصب iOS 10.1 تمام آن دستگاه‌ها همین مشکل را به طور هم‌زمان پیدا کردند.

در ابتدا iOS 10.1.1 در ۳۱ اکتبر (مهر- آبان) تنها با تفاوت اندکی نسبت به قبل برای دانلود در ۹ نوامبر (آذر) برای کسانی که هنوز بروزرسانی نکرده بودند، عرضه شد. سیستم عامل iOS 10.2 Beta 3 هم به صورت آزمایشی برای چند هفته در دسترس است.

اگر رفتار عجیب و غریب باتری به دلیل اشکال بوجود آمده در سیستم عامل باشد، امیدواریم که این مشکل با بروزرسانی iOS رفع شود.

منبع: bgr

همیشه دوست داشتم که بتوانم اطلاعات مفید و بروز در اختیار مردم قرار دهم تا همیشه بروز باشند و همگام با تکنولوژی روز دنیا به سوی پیشرفت بروند. واقعا از سیب لند ممنونم که این فرصت ناب را به من داد تا هم به اطلاعات من افزوده شود و هم به شما عزیزان کمک کنم.

7 پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *