برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶

آیفون ۷ خود و یک خودرو را به آتش کشید

می توان گفت که سال ۲۰۱۶ از بدترین سال های تاریخ برای شرکت های بزرگ مانند سامسونگ بود که اپل نیز به آن اضافه شد. پس از شکست نوت ۷ و توقف تولید آن، عده ی زیادی به آیفون ۷ کوچ کردند و فروش آن را بالا برند اما مثل اینکه اپل دوست دارد آن را خراب کند.

بر اساس گزارش های منتشر شده در وب سایت یاهو به نقل از PhoneArena، شخصی به نام Jones به تازگی یک آیفون ۷ خریداری کرده است. این آیفون که تنها ۷ روز از خرید آن می گذرد گویا پس از این که در ماشین قرار گرفته و کمی گرما آن را اذیت کرده است، منفجر شده و خسارت بزرگی را به خودرو وارد کرده است.

همان طور که مشاهده می کنید، خبری از کابل و لوازم جانبی غیر اصلی نیست و آیفون نیز زیر تابش مستقیم آقتاب نبوده است و در زیر لباس ها قرار داشته است. در هر صورت اپل از این موضوع با خبر است و گفته است که این موضوع را در حال بررسی قرار داده تا پاسخی جامع برای آن پیدا کند.

درست است که این اولین بار است که آیفون ۷ منفجر می شود اما اپل باید سریعا پاسخی برای این اتفاق پیدا کند در غیر این صورت با انفجار دستگاه بیش تر ممکن است به سرنوشت سامسونگ دچار شود.

منبع: phonearena

سپهر گنجی

چند سالیست که با دنیای بزرگ اپل آشنا شدم و همیشه دوست داشتم در یک وب سایت معتبر با توجه به علایق خود فعالیت کنم كه سیب لند این فرصت را به من داد تا بتوانم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

یک پرسش و پاسخ

  1. این اتفاقا واسه شرکت قدرتمند مثل اپل شرم آوره
    کلی صبر کردم تا ۷ اومد اما الان با این شرایط خریدن اپل اشتباه محضه :(((

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *