برنده مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
The Next Generation Iphone Is A Big Fking Deal And Will Change This Industry Deeply

آیفون صنعت تلفن همراه را عمیقا تغییر داده است

بر اساس نوشته ای از نویسنده مباحث فنی و وبلاگ نویس آمریکایی، آقای Robert Scoble، پیش بینی های زیادی از ده سال تولید دستگاه های آیفون می گذرد و این دستگاه صنعت تلفن های هوشمند را تغییر داده است.

از چندین منبع شنیده شده که اپل در حال کار بر روی دیوایس تمام شیشه برای نسل بعدی آیفون خود می باشد. ظاهرا این پوشش شیشه ای در جلو و شاسی دستگاه و یک قاب فلزی با صفحه نمایش منحنی تا لبه شاسی می باشد که هیچ ناهنجاری در ظاهر آن دیده نمی شود. علاوه بر این، دوربین جلو، سنسور اثر انگشت، اسپیکر بالا و تمامی سنسورها بر روی صفحه نمایش تعبیه شده است.

منبع خبری آقای Robert Scoble می گوید:

به گفته من آیفون نسل بعدی یک قطعه واضح و شیشه ای می باشد. این شیشه با نام شیشه فشرده گلوریا (Gorilla Glass) با پوشش پلی کربنات برای بخش هایی که شکننده هستند و در مقابل ضربه مقاوم نیستند، به کار رفته است. این آیفون با صفحه نمایش OLED که چند منبع تایید کرده اند، تولید می شود. شما می توانید به این آیفون هدستی متصل کنید که بر روی آن سنسور چشم تعبیه شده است. آیفون بعدی قادر است فریم های بسیار واضح و شفافی را نسبت به کامپیوترهای خانگی به لطف کارت گرافیکی Nvidia 1080 نشان دهد.

آقای Robert Scoble معتقد است این آیفون شیشه ای، نشانی از خود در بالای جهانی که در آن زندگی می کنیم، نشان می دهد. سنسورهای چشم واقع بر روی هدست یک رابط کاربری جدیدی را برای کاربران ایجاد می کند. کمپانی اپل گزارش داده است که تجهیز دیوایس با سنسورهای جدید توسط تیم Primesense توسعه پیدا می کند.

آیفون جدید بر روی خود دارای نسل بعدی سنسورهای سه بعدی از کمپانی Primesense می باشد که اپل آن را برای دیوایس های جدید خود خریداری کرده است. ۶۰۰ مهندس در اسرائیل فقط بر روی این سنسورها کار می کنند. این دهمین سالگرد آیفون است. آیفون نسل بعدی اولین محصول معرفی شده کمپانی اپل در مقر جدید خود (Campus 2) می باشد. این بزرگترین معامله ای است که صنعت تلفن های هوشمند را عمیقا تغییر خواهد داد.

به گفته Robert Scoble بسیاری از تراشه ها و قطعات در یک قسمت در نوار پایینی گوشی قرار گرفته است و باتری و آنتن در اطراف لبه های صفحه نمایش مخفی شده اند.

منبع: iclarified

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *